layout-wrota-lipiec2014-tlo-pustakostka

zdrowie.

 

 

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

wrotapodkarpackie.pl

 

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Zdrowie - Aktualności 2012 rok

Mieleccy ratownicy znów biją na alarm. Ponad 80% domów w powiecie jest źle oznakowanych!

Data: 2012.11.08 13:52

Sezon jesienno-zimowy to już tradycyjnie dla ratowników z powiatu mieleckiego czas zmagania się nie tylko ze skutkami groźnych wypadków komunikacyjnych i fatalnymi warunkami pogodowymi, ale również z katastrofalnym oznakowaniem budynków. Zmrok zapada już około 16, więc przez dużą część doby ten problem jest odczuwalny szczególnie dotkliwie, tymczasem dojazd do pacjenta na czas decyduje często o tym, czy przeżyje. Warto zrobić wszystko, by skrócić drogę do niego  ... czytaj więcej  »

Pracownia endowaskularna już oddana

Data: 2012.10.10 13:29

Pracownia Angiografii przy Oddziale Naczyniowym Szpitala Powiatowego w Mielcu została oficjalnie otwarta. Uroczystość stała się również okazją do zaprezentowania licznym gościom nowej elewacji Oddziału Zakaźnego, a także właśnie założonego parku wokół placówki.  ... czytaj więcej  »

Bezpłatne badania dla osób zagrożonych rakiem płuc

Data: 2012.07.27 11:12

Informujemy, że w ramach Narodowego Programu Zwalczania Chorób Nowotworowych osoby z grup podwyższonego ryzyka raka płuc, mogą wykonać bezpłatne badania tomograficzne  ... czytaj więcej  »

Artysta-lekarz z Mielca tym razem zawojował Bytom

Data: 2012.04.06 08:38

Tomasz Wiatr za pan brat z gwiazdami. Dlaczego gwiazdy? Tak jest praktycznie, ale również dlatego, że to wyzwanie… Steve Jobs, Mick Jagger, Salvador Dali, Natalie Portman, Monica Bellucci to osoby, których zdjęcia są łatwo dostępne, ale z drugiej strony  ... czytaj więcej  »

W mieleckim szpitalu działa już Oddział Chirurgii Naczyniowej

Data: 2012.03.26 12:52

O tym jak bardzo potrzebny był nowopowstały Oddział Chirurgii Naczyniowej w Szpitalu Powiatowym w Mielcu dyrekcja placówki i personel „naczyniówki” przekonali się bardzo szybko. Pacjentów chcących skorzystać z pomocy nie brakowało od początku i nic dziwnego. W województwie podkarpackim pomoc mogli uzyskać dotąd tylko w Rzeszowie. Teraz w Mielcu mają do dyspozycji pomoc wysokiej klasy specjalistów, którzy pracują na najnowocześniejszym sprzęcie  ... czytaj więcej  » 

 

background1

7.12__banerek_728x90NOWY.gif

mz logo

 

logo-nfz-rzeszow

 

nck-logo

 

rckk-logo

 ROPS banner 460

aktualizacja ppozp